jپنج شنبه 25 مهر 1398
جمعه 24 خرداد
700 پروژه ورزشی تا پایان سال 98 افتتاح و به بهره برداری می رسد
دکتر سلطانی فر در آيين افتتاح پروژه های ورزشي خاتون آباد:

700 پروژه ورزشی تا پایان سال 98 افتتاح و به بهره برداری می رسد

وزیر ورزش و جوانان گفت : تلاش می کنیم تا پایان سال 98 ، هفتصد پروژه ورزشی در سراسر کشور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در آيين افتتاح پروژه های ورزشي خاتون آباد اظهار داشت ، با افتتاح زمین چمن مهر امام رضا (ع) و سالن چند منظوره شهدای خاتون آباد و کلنگ زنی سالنی در مجاور زمین چمن مصنوعی که تا یکسال آینده به بهره برداری می رسد ، فرصت خوبی برای ارتقا سلامتی و‌نشاط مردم بوجود آمده است .

وزیر ورزش و جوانان استعدادهای ورزشی شهرستان پاکدشت را مورد توجه قرار داد و‌خاطرنشان ساخت : ما هر روز خبرهای خوبی از درخشش ورزشکاران این شهرستان در رده های سنی مختلف در تیم های ملی می نشویم که بدون شک با سرمایه گذاری در توسعه اماکن ورزشی ، استعدادیابی و آموزش نیروهای متخصص ، این شهرستان آینده بسیار خوبی خواهد داشت .

دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش به تحریم های گسترده و ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و توضیح داد : با وجود این تحریم ها که باعث شده درآمدهای کشور محدود شود اما با تلاش و برنامه ریزی و مدیریت بر منابع و همکاری با مسئولین استان ها و شهرداری ها ، تا پایان سال 1398 ، بیش از هفتصد پروژه ورزشی را افتتاح و به بهره برداری می رسانیم .

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد : بعد از سپری کردن سال 97 که با افتخار افرینی در جام جهانی فوتبال ، بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا ، المپیک جوانان ، لیگ قهرمانان آسیا و رویدادهای دیگر همراه شد ، تلاش می کنیم در سال جاری مسابقات کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک را با موفقیت پشت سر بگذاریم تا با بیشترین سهمیه حضور پرقدرت و آبرومندانه در بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 داشته باشیم .تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved