jشنبه 05 خرداد 1403
چهار شنبه 15 فروردین
مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد

مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس در محل فدراسیون تیراندازی واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، صبح امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳، با حضور جامعه ورزش و جوانان کشور مراسم خاکسپاری شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس در محل فدراسیون تیراندازی در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در این مراسم پیکر مطهر شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس بر روی دستان قهرمانان و مدال‌آوران ورزش کشور تشییع شد و پس از آن با حضور مسئولان ورزش کشور مراسم اقامه نماز بر پیکر این شهید گمنام برگزار شد.

مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی در این خصوص با بیان اینکه شهدا مظهر رشادت هستند، اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده و موافقت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، پیکر این شهید گمنام امروز همزمان با شب‌های قدر و با استقبال گرم جامعه ورزشکار در فدراسیون تیراندازی به خاک سپرده می‌شود.

وی ادامه داد: این شهید در سال ۶۲ در منطقه مهران به شهادت رسیده و پس از ۴۰ سال در خاک عراق تفحص شد و امروز با احترام در این فضای این فدراسیون به خاک سپرده می‌شود.

در نهایت این شهید ۱۵ ساله طی مراسمی عرفانی در محل فدراسیون تیراندازی واقع در مجموعه ورزشی آزادی به خاک سپرده شد.

گفتنی است در این مراسم سید شروین اسبقیان، معاون توسعه ورزش قهرمانی، مزجی رئیس مرکز حراست، داوود آذرنوش مشاور فرهنگی وزیر ورزش و جوانان،علیرضا پسندیده سرپرست دفتر وزارتی، محمدحسن تقی‌زاده مدیرکل دفتر امور بین‌الملل، محسن معتمدکیا مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح، روسای فدراسیون‌های ورزشی، برخی از پیشکسوتان فوتبال، ملی‌پوشان تیراندازی و مدیران و کارکنان مجموعه ورزشی آزادی حضور داشتند.


تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved