jشنبه 05 خرداد 1403
شنبه 04 فروردین
اجتماع بزرگ محفل قرآنی امام حسنی ها در ورزشگاه آزادی ️برگزار می شود

اجتماع بزرگ محفل قرآنی امام حسنی ها در ورزشگاه آزادی ️برگزار می شود

همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع)، بزرگترین اجتماع محفل قرآنی امام حسنی ها در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، بلافاصله پس از برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال ایران و ترکمنستان در سومین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 که با نتیجه 5 بر صفر به سود ملی پوشان فوتبال کشورمان پایان یافت، آماده سازی ورزشگاه آزادی برای میزبانی شایسته از مراسم محفل قرآنی امام حسنی ها در دستور کار کارکنان این مجموعه قرار گرفت.

در همین راستا از صبح روز گذشته سوم فروردین ۱۴۰۳ اقدامات لازم پیرامون سهولت در ورود و خروج عموم مردم، چگونگی تردد از طریق تونل ها به استادیوم آزادی، محل استقرار پارکینگ خودروها در حال انجام است تا این مراسم قرآنی به نحو مطلوب در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شود.

هم‌خوانی، اجرای سرود، نور افشانی، اهدای هدایای بسیار ویژه و اجرای برنامه‌های مفرح و متنوع، بخشی از برنامه‌های جشن بزرگ محفل قرآنی امام حسنی ها خواهد بود.

گفتنی است محفل برنامه ی تلویزیونی است که فصل اول آن در ایام ماه مبارک رمضان ۱۴۰۲ از شبکه سوم سیما پخش شد. برنامه‌ای با محوریت قرآن که امسال نیز از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان هر روز در ساعات پیش از افطار مهمان خانه مخاطبان رسانه ملی است. این برنامه با حضور پنج میزبان بین‌المللی و ۱۵۰ میهمان از سراسر جهان روی آنتن تلویزیون می رود.

اجتماع بزرگ محفل امام حسنی ها روز سه شنبه هفته جاری از ساعت ۱۵ الی ۱۷ با حضور پرشور خانوادها در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.


تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved