jدو شنبه 13 آذر 1402
پنج شنبه 25 اسفند
تاکید بر رعایت موازین شرعی، عرفی و قانونی حفظ حجاب و عفاف در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
در نشست بهره برداران مجموعه ورزشی انقلاب با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی مطرح شد:

تاکید بر رعایت موازین شرعی، عرفی و قانونی حفظ حجاب و عفاف در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب


نشست هم اندیشی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با بهره برداران بخش خصوصی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، صبح امروز ۵ شنبه ۲۵ اسفند ماه نشستی با حضور عسگریان مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، دیبایی معاون جذب سرمايه و مشارکت های مردمی، ابوالفتحی معاون فنی و مهندسی شرکت و سرپرست مجموعه ورزشی انقلاب و جمعی از بهره برداران بخش خصوصی این مجموعه در دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد.

نحوه بهره برداری از اماکن ورزشی و غیر ورزشی، رعایت حجاب و شئونات اسلامی توسط کارکنان بهره برداران، اعضا و ورزشکاران و همچنین میزبانی مطلوب از اعضای محترم مجموعه ورزشی انقلاب، از جمله مباحث مهمی بود که در این جلسه مطرح و در مورد آنها تبادل نظر شد.

در این نشست ضمن هم اندیشی و بررسی راهکارهای موثر در زمینه های فرهنگی، بر ضرورت رعایت موازین شرعی، عرفی و قانونی حفظ حجاب و عفاف و اقدامات فرهنگی لازم و ترویج آموزه های دینی و اخلاقی در این حوزه تاکید شد.

گفتنی است در این جلسه دو ساعته، مسئولان داخلی مجموعه ورزشی انقلاب نیز حضور داشتند.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved