jپنج شنبه 20 مرداد 1401
دو شنبه 03 مرداد
بازدید رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی

بازدید رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی


رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی، از امکانات این مجموعه بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی؛ محمد مهدی فروردین صبح امروز دوشنبه سوم مرداد، پیش از بازدید از مجموعه شهید شیرودی، در جلسه ای با مهدی همتی مدیر این مجموعه درخصوص مسائل و موضوعات مختلف بحث و گفتگو کرد و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

در این جلسه مهدی همتی با اشاره به دستورات، راهنمایی ها و پیگیری های دلسوزانه مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و تأکید و توجه خاص عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نسبت به اقدامات توسعه ای ورزش قهرمانی و حرفه ای، توضیحاتی راجع به اقدامات عمرانی و فعالیت های صورت گرفته در مجموعه ارائه داد.

سپس رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از اماکن مختلف مجموعه از جمله زمین های چمن طبیعی شماره ۱ و ۲-زمین های چمن مصنوعی ۱و ۲-نمازخانه بازسازی شده ساختمان دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی - سالن شهید افراسیابی (که به تازگی بازسازی و نور پردازی آن تکمیل شده است) ، سرویس های بهداشتی تازه بازسازی و نوسازی شده و برخی اماکن دیگر بازدید کرد.

شایان ذکر است در پایان این بازدید رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته از فروردین ماه سالجاری تا کنون تشکر و قدردانی کرد.

مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی نیز ضمن خوشامدگویی و قدردانی از این حضور مسئولانه به نقش مهم و کلیدی مجلس شورای اسلامی در گره گشایی از مشکلات و دغدغه های ورزش کشور تاکید و از اقدامات اثر بخش و حمایتی دکتر فروردین و همکارانشان در فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved