jدو شنبه 17 بهمن 1401
سه شنبه 04 بهمن
پیست بین المللی اسکی دیزین به طور رسمی بازگشایی شد

پیست بین المللی اسکی دیزین به طور رسمی بازگشایی شد

به دنبال مهیا شدن شرایط جوی و بارش مناسب برف، مجموعه پیست بین المللی اسکی دیزین به طور رسمی بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، امسال به دلیل بارش‌های کم در ارتفاعات البرز پیست دیزین فعالیت خود را با تاخیر آغاز کرد. این مجموعه طی سال‌های گذشته معمولاً بین اول تا پانزدهم آذرماه شرایط لازم را برای استفاده به دست می ‎آورد اما امسال بارش کم برف بازگشایی این مجموعه را حدود 45 روز به تاخیر انداخت و از روز پنجشنبه 29 دی ماه 1401 آغاز به کار کرد.

مهدی ملک نیا مدیر مجموعه های اسکی ضمن تائید این مطلب گفت: پیست دیزین در نخستین روز بازگشایی با استقبال خوبی مواجه شد. معمولا این پیست از زمان افتتاح تا اواسط اریبهشت‏ ماه سال بعد قابل استفاده است و می‏ تواند پاسخگوی علاقه مندان به ورزش های زمستانی باشد.

وی بیان کرد: امیدواریم با بارش نزولات آسمانی در سطح کشور به ویژه استان البرز شرایط به طور کامل برای استفاده علاقه‌مندان مهیا شود.

لازم به توضیح است علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ از امکانات پیست دیزین استفاده کنند. گفتنی است پیست دیزین به عنوان بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه در کیلومتر ۸۰ جاده کرج-چالوس بعد از روستای ولایت رود قرار دارد. دیزین دارای ۴ تله کابین، ۲ تله سیژ، ۹ تله اسکی بشقابی و ۱ تله اسکی چکشی است که علاقه مندان بسیاری در زمستان برای استفاده از این مجموعه راهی پیست دیزین می‌شوند.


تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved