jجمعه 28 خرداد 1400
چهار شنبه 19 خرداد
بازدید مهندس کریمی از پروژه های ورزشی مازندران و دیدار با استاندار

بازدید مهندس کریمی از پروژه های ورزشی مازندران و دیدار با استاندار

مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه با حضور در استان مازندران، از برخی پروژه های در حال احداث ساری و آمل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور؛ "مهندس کریمی" مدیر عامل، "رحمتی" معاون فنی و مهندسی شرکت با حضور در سالن ۶۰۰۰ نفری در حال ساخت ساری از آخرین مراحل ساخت این سالن ورزشی بازدید بعمل آوردند. این پروژه حدود ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی در ادامه از پیست دوچرخه سواری ساری بازدید کرده و در جریان مشکلات تکمیل پروژه قرار گرفت. این سالن حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی را دارا می باشد.

مهندس کریمی سپس راهی استانداری شد تا جلسه ای را پیرامون تخصیص اعتبارات لازم، انشعابات و مشکلات جاده دسترسی با دکتر حسین زادگان استاندار مازندران برگزار نماید.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در ادامه راهی شهرستان آمل شد تا از وضعیت ورزشگاه ۵ هزارنفری این شهرستان بازدیدی به عمل آورد.

گفتنی است در این بازدید اصل عربی مدیر منطقه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نیز حضور داشت.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved