jیک شنبه 02 آبان 1400
دو شنبه 19 مهر
مهندس عاصم یوسفی: کم کاری در پروژه چالوس که از سفرهای پر خیر و برکت مقام معظم رهبری است را نمی پذیرم
با تاکید وزیر محترم ورزش و جوانان دست به دست هم می دهیم تا با افتتاح ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری چالوس حال دل مردم خوب شود

مهندس عاصم یوسفی: کم کاری در پروژه چالوس که از سفرهای پر خیر و برکت مقام معظم رهبری است را نمی پذیرم


مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور پس از بازدید از ورزشگاه ۵ هزارنفری چالوس، بر رفع هر چه سریعتر نواقص آن تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، مهندس عاصم یوسفی بر انجام کار حرفه ای در استادیوم ۵ هزار نفری چالوس تاکید کرد و گفت: این پروژه باید به نحو احسن با رفع هر چه سریعتر نواقص و به بهترین شکل کار شود. برای تکمیل نهایی این ورزشگاه، کم کاری را نمی پذیرم، باید دقت کنیم هیچ ایرادی در پروژه باقی نماند.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ادامه داد : پروژه چالوس از برکت سفرهای مقام معظم رهبری می باشد و با تاکید دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان باید همه از جمله مسئولان استان مازندران، دست به دست هم دهیم و کمک کنیم تا در زمان مشخص شده، مورد افتتاح قرار گیرد و با این کار حال دل مردم را خوب کنیم.

در پایان این بازدید، جلسه ای در دفتر پروژه با حضور مهندس شمعی مدیر پیگیری طرح های سفر مقام معظم رهبری، فرماندار، مسئولین آب، برق،گاز چالوس، معاون مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، پیمانکار و مشاور برگزار و دستورات لازم در خصوص رفع ایرادات تسریع در تکمیل پروژه توسط مهندس عاصم یوسفی داده شد.

#حال_خوب_دسته_جمعیتهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved