پنج شنبه 19 مهر همه منابع و اعتبارات لازم را برای بازسازی استادیوم آزادی بر عهده می گیریم  
   
  وزیر ورزش و جوانان در جمع مسیولان ذی ربط آماده سازی استادیوم آزادی برای میزبانی مسابقات نیمه نهایی و نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت : تجربه نشان داده ما مردم روزهای سخت و دشوار هستیم و شما این وضعیت را در بازی رفت پرسپولیس مقابل السد دیدید .

به گزارش پایگاه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر با اشاره به اهمیت بازی برگشت پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت : پرسپولیس نماینده همه کشور است و حق فوتبال و مردم ایران است که نماینده کشورشان در فینال آسیا حاضر باشد و تجربه نشان داده ما مردم روزهای سخت و دشوار هستیم و شما این وضعیت را در بازی رفت پرسپولیس مقابل السد دیدید .

وزیر ورزش و جوانان گفت : بایستی تمام امکانات لازم برای میزبانی شایسته بازی برگشت و انشاالله فینال لیگ قهرمانان اسیا آماده شود و در واقع شرایطی را مهیا کنیم که ورزشگاه آزادی آماده یک جشن ملی باشد .

دکتر سلطانی فر درباره حضور تماشاگران و حمایت از نماینده ایران در بازی برگشت مقابل السد گفت : بازی بسیار ‌دشواری پیش رو داریم و حضور یک صد هزار تماشاگر پرشور در روز بازی مقابل السد عامل مهمی در موفقیت پرسپولیس به عنوان نماینده ورزش و فوتبال ایران است .

دکتر سلطانی فر درباره امکان حضور خانواده ها در بازی برگشت مقابل السد و در صورت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت : شخصا علاقمند هستم که خانواده ها در روز بازی با السد و انشاالله فینال لیگ قهرمانان اسیا حضور داشته باشند .

دکتر سلطانی فر از همه مدیران فدراسیون فوتبال و شرکت توسعه و نگهداری خواست تمام اهتمام خود را برای فراهم کردن شرایط مناسب برای میزبانی در بازی برگشت نیمه نهایی و انشاالله فینال آسیا بکار ببندند و همه منابع و اعتبارات لازم را وزارت ورزش و جوانان بر عهده خواهد گرفت.