jشنبه 31 شهریور 1397
یک شنبه 16 مهر
دکتر سلطانی فر: وزارت ورزش در موضوع انتزاع حوزه جوانان تابع نظر مجلس است

دکتر سلطانی فر: وزارت ورزش در موضوع انتزاع حوزه جوانان تابع نظر مجلس است

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه برخی معتقدند با احیای سازمان ملی، جوانان در شرایط بهتری قرار می‌گیرند، گفت: اگر اراده و نظر مجلس به انتزاع باشد، آن را به سرعت اجرایی خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از خانه ملت، دکتر «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان درباره لایحه انتزاع بخش جوانان از وزارت ورزش و جوانان، گفت: اکنون به صورت قانونی با وزارتخانه‌ای تحت عنوان "ورزش و جوانان" رو به رو هستیم و لایحه انتزاع بخش جوانان هنوز به سرانجام نرسیده، به همین دلیل برنامه‌های ما در این وزارتخانه در هر دو بخش ورزش و جوانان تدوین و پیگیری می‌شود.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه دولت یازدهم دستاوردهای خوبی در حوزه جوانان داشته است، افزود: افزایش وام ازدواج، گسترش NGOها، خانه‌های جوانان، ایجاد همگرایی میان دستگاه‌های مختلف و... از جمله این اقدامات محسوب می‌شود؛ در واقع کارنامه دولت یازدهم درخصوص جوانان روشن و شفاف است با این وجود برخی معتقدند با احیای سازمان ملی، جوانان در شرایط بهتری قرار می‌گیرند لذا اگر اراده و نظر مجلس به انجام این انتزاع باشد، تابع آن هستیم و مصوبه را به سرعت اجرایی خواهیم کرد در غیر این صورت تلاش خود را برای حل مسائل جوانان انجام می‌دهیم.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved