jچهار شنبه 30 مهر 1399
چهار شنبه 16 مهر
بازدید مهندس کریمی از سالن ورزشی و ساختمان فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین
به دعوت رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین صورت گرفت؛

بازدید مهندس کریمی از سالن ورزشی و ساختمان فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین


مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور صبح امروز و به دعوت رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین از اماکن مختلف این فدراسیون بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، چهارشنبه ۱۶ مهرماه، مهندس کریمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور در فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین ابتدا با حضور بر مزار شهداء با اهدای گل و قرائت فاتحه مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و سپس از سالن های ورزشی ، ساختمان و تجهیزات این فدراسیون بازدید کرد.

طی این بازدید دکتر اسبقیان رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین در خصوص آخرین وضعیت اماکن این فدراسیون توضیحاتی را به مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ارائه داد.

در این بازدید مهندس حسینی معاون مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و رضا جلائیان مدیر مجموعه ورزشی شهید شیرودی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور را همراهی نمودند.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved