jچهار شنبه 26 دی 1397
دو شنبه 24 اردیبهشت
بررسی احداث پروژه های ورزشی در استان مرکزی
در دیدار مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه با استاندار مرکزی صورت گرفت

بررسی احداث پروژه های ورزشی در استان مرکزی

طبق اعلام استاندار مرکزی در راستای افزایش سرانه ورزش این استان، ۵۲ پروژه ورزشی چندمنظوره در نقاط مختلف استان با مشارکت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه مهندس کریمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از برخی پروژه های استان مرکزی بازدید و در ادامه دیداری را با "آقازاده" استاندار برگزار کرد. در این دیدار برخی از مسایل و مشکلات در ارتباط با فضاهای مورد نیاز ورزش استان و پروژه های نیمه تمام ورزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تاکید شد با شرایطی که استان مرکزی در حوزه ورزش دارد و قطب قهرمان پرور است، باید در این زمینه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه پس از جمع بندی نیازهای ورزش استان به ویژه در زمینه فضای ورزشی و پروژه های نیمه تمام، مقرر شد طی هفته های آینده نشستی با وزیر ورزش و جوانان انجام پذیرد تا ضمن گرفتن امتیازهای لازم، پروژه های ورزشی نیمه تمام استان هم تعیین تکلیف شود. از سوی دیگر شهرستان هایی نظیر ساوه، خنداب، کمیجان و... از نظر فضاهای ورزشی مشکل دارند و با کمبود مواجه هستند، در جمع بندی نهایی این دیدار مقرر شد این موضوع هم در دیدار با وزیر ورزش مطرح شود.

استاندار مرکزی در این باره گفت: قرار شد دو سالن ورزشی با ظرفیت سه هزار نفر در اراک و خمین و ۵۰ زمین چمن مصنوعی چند منظوره در نقاط مختلف استان مرکزی با مشارکت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی احداث شود که امیدواریم بتوانیم با احداث این فضاهای ورزشی، سرانه ورزش را در استان ارتقا دهیم و زمینه برای گسترش ورزش همگانی و قهرمانی در استان مرکزی مهیا شود.

مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد و مجموعه ورزشی ۱۵هزار نفری امام خمینی(ره) اراک جهت نصب پیست تارتان و همچنین پیست اسکیت و پیست دوچرخه سواری از جمله اماکن ورزشی بودند که در این سفر مورد بازدید قرار گرفتند. آقایان عباسی، علیپور و انصاری در این سفر حضور داشتند.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved