jدو شنبه 02 اردیبهشت 1398
یک شنبه 18 شهریور
فاز نخست استادیوم فوتبال شهرستان ورامین افتتاح شد
با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار تهران ؛

فاز نخست استادیوم فوتبال شهرستان ورامین افتتاح شد

فاز نخست استادیوم 5 هزار نفری فوتبال شهرستان ورامین در استان تهران صبح یکشنبه 18 شهریور ماه با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، مقیمی استاندار تهران و مهندس کریمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، ساخت این ورزشگاه از سال 1391 در زمینی به مساحت 7 هکتار آغاز شده بود ولی عملیات اجرایی فاز نخست آن از دوم خرداد ماه سال جاری آغاز و در حدود سه ماه پس از آغاز عملیات توسط کارکنان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، صبح امروز به بهره برداری رسید.

فاز اول این پروژه شامل زمین چمن مصنوعی، پیست دو و میدانی خاک و آجر، رختکن ها و آماده سازی صندلی های تماشاگران به گنجایش 1000 نفر است . همچنین 17 هزارمترمربع فضای روباز، 6 دکل روشنایی 300 لوکس، نیمکت ها و رختکن های مجزا بازیکنان و داوران از دیگر خصوصیات این پروژه است.

گفتنی است در این مراسم گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، ناظمی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ، رحمتی معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه و همچنین فرماندار و مسوولان ورامین نیز حضور داشتند.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved