jپنج شنبه 25 مهر 1398
سه شنبه 18 تیر
اطلاعیه شرکت توسعه در خصوص همایش دوی همگانی و خانوادگی ورزشگاه آزادی

اطلاعیه شرکت توسعه در خصوص همایش دوی همگانی و خانوادگی ورزشگاه آزادی

با توجه به انتشار خبر بازداشت یکی از مدیران مجموعه های ورزشی در خبرگزاری ها، روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: همایش دوی همگانی و خانوادگی در روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه به همت سازمان ورزش شهرداری تهران در ورزشگاه آزادی برگزار شد. مسئولیت برگزاری مراسم فوق با این نهاد بوده و از آنجایی که مجموعه ورزشی آزادی یکی از بزرگترین مجموعه های تفریحی ورزشی در کشور می باشد و همیشه در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، میزبان اهالی ورزش بوده است بدون هیچگونه دخل و تصرفی در اجرای مراسم، محل برگزاری را در اختیار برگزارکنندگان قرار داد.

این همایش با استقبال چند هزار نفری ورزشکاران و خانواده های آنها نیز مواجه شد ولی در این بین متاسفانه پوشش نامناسب تعداد محدودی از ورزشکاران، باعث رنجش خاطر ما و اهالی ورزش گردید. به همین دلیل مدیر مجموعه ورزشی انقلاب و سرپرست سابق مجموعه ورزشی آزادی روز گذشته به دادسرای ارشاد احضار و توضیحات لازم را در این خصوص ارائه نمود. لازم به ذکر است وی هم اکنون در محل فعالیت خود در دفتر مدیریت مجموعه انقلاب حاضر می باشد.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved