jچهار شنبه 25 تیر 1399
شنبه 09 آذر
اراده خوبی برای ایجاد فضای فرهنگی ورزشی در ورزشگاه‌ها وجود دارد
دکتر سلطانی‌فر: با هم‌افزایی سایر دستگاه‌ها می‌توان ورزشگاه‌ها را به محیطی امن برای خانواده‌ها تبدیل کرد

اراده خوبی برای ایجاد فضای فرهنگی ورزشی در ورزشگاه‌ها وجود دارد

وزیر ورزش وجوانان اظهار داشت: با هم‌افزایی و همه دستگاه‌ها می‌توانیم برای سالم سازی فضاهای ورزشی و تبدیل آن به مکانی برای ارامش و آسایش خانواده‌ها فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، دکتر سلطانی‌فر در نشست معاونین، روسای فدراسیون‌های ورزشی و مدیران کل ستادی فعالیت‌های کمیته صیانت از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی در سالهای گذشته را مورد توجه قرارداد و به اتفاقاتی که در برخی از ورزشگاهها در مسابقات لیگ برتر برگزار شد ، اشاره کرد.

او با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای مبارزه با ناهنجاری های اخلاقی در فضاهای ورزشی توضیحاتی را در خصوص نشستهایی که در این باره با سایر دستگاهها از جمله کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ، صدا وسیما ، وزارت ارشاد اسامی ، رسانه ها ، نیروی انتظامی برای کاهش ناهنجاری ها صورت گرفته ارائه کرد.

وزیر ورزش وجوانان با تاکید بر تعامل این وزارتخانه با سایر دستگاه‌ها بیان کرد: اعتقاد راسخ داریم با هم افزایی و همه دستگاهها برای سالم سازی فضاهای ورزشی می توانیم مکانی برای ارامش و آسایش خانواده ها فراهم کنیم.

وی در این نشست به جلساتی که با حضور اساتید دانشگاه در محل وزارت ورزش وجوان برگزار شده اشاره کرد و نتایج این نشست را بسیار کارشناسانه و مثبت ارزیابی کرد و افزود: عزم واراده خوبی در تمامی دستگاهها برای ایجاد فضای فرهنگی ورزشی در ورزشگاه ها وجود دارد و همه علاقمند هستند که در این حوزه به صحنه بیایند.

دکتر سلطانی فر همچنن در این نشست با اعلام این مطلب که کمیسیون اخلاق که زیر مجموعه کمیته ملی المپیک بود با تدبیر صالحی امیری به کمیسیون اخلاق ورزش کشور تبدیل شد بیان کرد: در صدد هستیم بسیاری از موارد و ناهنجاری های موجود در ورزش را با اختیارات خودمان حل و فصل کنیم و سپس برای حل معضلات بزرگ تر سراغ سایر ارگان ها برویم.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved