jپنج شنبه 31 مرداد 1398
چهار شنبه 17 بهمن
افتتاح نمازخانه جدید مجموعه ورزشی انقلاب و برگزاری مراسم سوگواری فاطمیه

افتتاح نمازخانه جدید مجموعه ورزشی انقلاب و برگزاری مراسم سوگواری فاطمیه

نمازخانه جدید مجموعه ورزشی انقلاب با حضور مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، ظهر امروز چهارشنبه 17 بهمن ماه نمازخانه و سرویس های بهداشتی جدید مجموعه ورزشی انقلاب در مجاورت جاده تندرستی و زمین گلف با حضور "نیک بین" مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان و "مهندس کریمی" مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور افتتاح گردید.

ایشان ضمن بازدید از نمازخانه مذکور، از زحمات پیمانکار این پروژه تقدیر کردند. پیش از این مراسم نیز، نماز جماعت، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین "قربانی" و مداحی "حاج ابوالفضل قیاسی" در سوگ حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم "سردار قاسمی" مشاور وزیر در امور ایثارگران، "رحمانی" مدیرکل امور استانها، "مولایی" مدیرکل توسعه ورزش همگانی، "زورقی" مدیرکل نظارت بر اماکن ورزشی، "ناظمی" مدیر کل روابط عمومی وزات ورزش و جوانان، "حسینی" و فتح الهی" معاونین شرکت، "لاله" مدیر مجموعه انقلاب و جمعی از مدیران و کارکنان ستادی نیز حضور داشتند.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved