jپنج شنبه 25 مهر 1398
یک شنبه 26 خرداد
ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه هفته دولت افتتاح می شود
دکتر سلطانی فر :

ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه هفته دولت افتتاح می شود

دکتر سلطانی فر در حاشیه دیدار تیم های والیبال ایران و لهستان گفت: ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه هفته دولت افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر گفت: ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه طبق وعده در شهریور ماه همزمان با هفته دولت افتتاح می شود. دکترمسعود سلطانی فر عصر شنبه در جریان سفر به آذربایجان غربی در بازدید از ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه اظهار داشت: ورزشگاه 15 هزار نفری شهید باکری ارومیه طبق وعده‌ای که به مردم این شهر و مسئولان دادیم شهریور امسال به بهره برداری می‌رسد.
وی با اشاره به اهداف سفر خود به ارومیه بیان کرد: برای تماشای دیدار ایران مقابل لهستان این سفر انجام شده و امیدواریم روند پیروزی‌های تیم ملی استمرار داشته باشد.
سلطانی فر با ابراز رضایت از عملکرد تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: ارومیه تا روز دوم مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها به نحو احسن میزبانی کرده و توانسته انتظارات را برآورده کند.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خوشبختانه تا امروز ارومیه چهره موفقی از میزبانی به نمایش گذاشته است گفت: تیم ملی ایران تا امروز جزو مدعیان لیگ ملت‌ها بوده و امیدوارم این روند در بازی‌های آینده ادامه یابد.

وی با اشاره به برنامه‌های سفر خود به ارومیه تصریح کرد: تماشای والیبال ایران در جام ملت‌ها، کلنگ زنی خانه جودو و بازدید از طرح‌های نیمه کاره ورزشی از اهم برنامه‌های سفر یک روزه من به ارومیه است.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved