jیک شنبه 22 تیر 1399
شنبه 07 تیر
بازدید از استادیوم تختی بندرانزلی و دیدار با نماینده مجلس و استاندار
حضور مهندس کریمی در استان گیلان/

بازدید از استادیوم تختی بندرانزلی و دیدار با نماینده مجلس و استاندار

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور صبح شنبه ۷ تیرماه راهی استان گیلان شد و از چند پروژه ورزشی از جمله استادیوم قدیمی تختی بندرانزلی بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، مهندس کریمی به همراه دنیامالی نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در ابتدا راهی استادیوم قدیمی تختی بندرانزلی شدند تا ضمن بررسی بازسازی آن، افزایش ایمنی برای تماشاگران و تعیین اولویت های اجرایی، از وضعیت نور استادیوم و سازه و گرادیان ها بازدید نمایند.

نور این استادیوم دارای ایراداتی است که مورد قبول سازمان لیگ نبوده و در اولویت رفع موانع این استادیوم جهت برگزاری مسابقات فوتبال است.

مدیرعامل شرکت توسعه سپس از زمین پیشنهادی استان گیلان در سنگاچین جهت احداث سالن ۲۵۰۰ نفری بازدید کرد. وی در ادامه راهی ساختمان استانداری شد و به منظور تخصیص اعتبارات لازم برای پروژه های این استان، جلسه ای را با دکتر زارع استاندار گیلان برگزار کرد.

گفتنی است مهندس رحمتی معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه، اصل عربی مدیر فنی منطقه و مدیران باشگاه ملوان نیز در این بازدید حضور داشتند.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved