jدو شنبه 02 اردیبهشت 1398
شنبه 17 شهریور
‍ 40 میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه الغدیر ایلام اختصاص خواهد یافت

‍ 40 میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه الغدیر ایلام اختصاص خواهد یافت

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام: 40 میلیارد ریال اعتبار در جریان سفر یک روزه (روز سه شنبه ۱۳ شهریور) مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به ایلام برای تکمیل ورزشگاه 15 هزار نفری الغدیر تامین شد.

بهروز حیدرزاده اظهار داشت: این اعتبار از محل منابع شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تامین می شود و امیدواریم با اختصاص این بودجه بخش عمده ای از نواقص این ورزشگاه رفع و تا پایان سال 97 به بهره برداری برسد.

وی افزود: تاکنون 220 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این ورزشگاه به مساحت 36 هزار متر مربع از محل اعتبارات ملی هزینه شده و برای تکمیل نهایی آن نیازمند 70 تا 90 میلیارد ریال اعتبار است. امسال نیز از محل اعتبارات استانی 30 میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه تامین شده است.

به گفته وی تکمیل این ورزشگاه با اولویت محوطه سازی، سردر ورودی، تکمیل تاسیسات برق و مکانیکی، آسفالت و پارکینگ صورت می گیرد. این ورزشگاه دارای بخش هایی از جمله زمین چمن استاندارد، سکوی تماشاگران، رختکن، نورافکن، سرویس بهداشتی، ساختمان اداری و پیست دو و میدانی است.

وی یادآور شد: مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برای بازدید از استخر سرپوشیده آبدانان عازم این شهرستان شد و پس از بازدید از این مجموعه برای رفع موانع و نواقص این استخر و به بهره برداری رسیدن آن تا پایان سال 97 نیز قول مساعد داد.


تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved