jدو شنبه 04 تیر 1397
جمعه 23 تیر
به منظور افتتاح و شرکت در چند برنامه ورزشی/ دکتر سلطانی فر و مهندس مدبر به استان کردستان سفر می‌کنند

به منظور افتتاح و شرکت در چند برنامه ورزشی/ دکتر سلطانی فر و مهندس مدبر به استان کردستان سفر می‌کنند

وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور روز شنبه 24 تیرماه به منظور افتتاح و شرکت در چند برنامه ورزشی به کردستان سفر می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، دکتر مسعود سلطانی فر در سفر یک روزه خود به کردستان بعد از ورود به این استان از طریق فرودگاه سنندج به سمت شهرستان دهگلان حرکت و استخر سرپوشیده این شهر را افتتاح خواهد کرد.

افتتاح این استخر سرپوشیده تنها برنامه وزیر ورزش و جوانان به دهگلان است و بلا فاصله با حضور در سنندج نشست صمیمی با روسای هیئت‌های ورزشی و مدیران سازمان‌های مردم نهاد استان خواهد داشت.

دیدار با نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان و بازدید از سالن 6 هزار نفری مجموعه ورزشی 22 گلان به عنوان یکی از مهم ترین پروژه های در حال احداث و نیمه تمام این استان از دیگر برنامه های وزیر ورزش و جوانان در سفر یک روزه خود به کردستان خواهد بود. این سالن توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در حال احداث است.

سلطانی‌فر در ادامه از آکادمی فوتبال بخش خصوصی بیژن ذوالفقارنسب کارشناس برجسته فوتبال کردستانی و کشورمان در سنندج بازدید خواهد کرد و به این صورت برنامه سفر یک روزه خود را پایان خواهد داد.

گفتنی است در این سفر، علاوه بر مهندس مدبر، آقایان عباسی معاون فنی و مهندسی، خمارلو مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی و خوش سرشت مدیر فنی منطقه نیز حضور خواهند داشت.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2017 Tanavar, All Right Reserved